NSS APK 4.27

Icon NSS APK 4.27
★★★★★ ★★★★★
Rapor

NSS APK Oyunu İle Futbolculuk Hayatınıza İlk Adımlarınızı Atabilirsiniz! News Star Soccer APK İle Yeşil Sahalarda Futbol Kariyerinize Başlamak İster Misiniz?

Bilgisi NSS

İsim NSS
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 4.27
Boyut 80.32 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Five Aces Publishing Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.newstargames.newstarsoccer
Şimdi İndir

New Star Futbol Nedir?

Oyun severlerin futbolcu olma deneyimini 16 yaşında genç bir sporcu olarak başlayarak, profesyonelliğe uzanan uzun yolda deneyimlemesi amacı ile geliştirilen bir futbol oyunudur.

“Five Aces Publishing Ltd.” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen NSS Manager APK oyunu ile futbolcu olma hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Bir futbolcunun hayatını ve yaşantısını iyi bir şekilde hissedebilirsiniz. Oyun ile dibi görebilir, yıldız olabilir, teknik direktörler ile anlaşmalar yapabilir, farklı futbol takımlarına transfer olabilirsiniz.

Takım arkadaşlarınız ve sponsorlarınız ile kuracağınız ilişkiler doğrultusunda kariyer gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

Mobil oyunun 30 binden fazla kullanıcının puanlaması sonucunda, kazandığı ortalama puan 4.7’dir. Bu puanlama oyunun başarısını açıkça sergilemekle beraber, mobil oyun New Star Games tarafından “BAFTA” isimli ödüle layık görülmüştür.

Akıllı cihazlarınızda keyifle oynayabileceğiniz mobil oyunu, NSS APK İndir ile sitemizden indirebilirsiniz. NSS APK avantajlarını kullanarak oyun içerisinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

NSS APK oyununda sizleri heyecanlı bir futbolculuk hayatı beklemektedir. Futbolculuk kariyerinize başlamaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)