NotifyBuddy Premium APK 1.99

Icon NotifyBuddy Premium APK 1.99
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Notifybuddy APK Alternative Özelliklerini Kullanarak Bildirim Işığına Sahip Olabilirsiniz! Notify Buddy Pro APK açıldı Uygulamasını Sitemizden Ücretsiz Olarak İndirin!

Bilgisi NotifyBuddy Premium

İsim NotifyBuddy Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 1.99
Boyut 5.16 Mb
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici XanderApps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.xander.android.notifybuddy
Şimdi İndir

Notify Buddy APK Nedir?

Android sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulaması, bildirim ışığına sahip olmayan cihazlar için ekran üzerinde bildirim animasyonu kullanmanız için geliştirilmiştir.

Birçok mobil cihaz üzerinde bildirim veren küçük led ışıkları bulunmamaktadır. Bu durumu değiştirmek isteyen “XanderApps” isimli uygulama geliştiricisi, Notifybuddy Amoled Notification Light APK uygulamasını piyasaya sürmüştür.

Notify Buddy Pro APK uygulaması, bildirim ışığı almak istediğiniz uygulamalar ile senkronize olarak çalışmaktadır. İstediğiniz bir uygulamaya özel bir renkte bildirim ataması yapabilirsiniz.

Notifybuddy Premium APK içerisinden eşleştirme işlemini tamamladıktan sonra, o uygulamadan bildirim geldiği anda cihazınızın ekranı led görünüm animasyonuna sahip olan siyah bir ekrana dönüşmektedir.

Kilit ekranınız aktif modda iken bildirimlerinizi görebilir, led animasyonunuzu istediğiniz bir renk olarak tanımlayabilirsiniz. Ledin bulunduğu konumu ekran üzerinden değiştirebilir, cevapsız aramalardan bildirim alabilirsiniz.

Notifybuddy Premium APK uygulaması premium özellikleri ile birlikte sitemizde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullandığınız android cihazınızın bir led ışığı yoksa, uygulama aracılığı ile led animasyonuna sahip olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)