Ninja Arashi 2 APK 1.6.1

Icon Ninja Arashi 2 APK 1.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Ninja Arashi 2 APK Download İle, Yeni Bir Maceraya Başlamaya Hazır Mısınız? Ninja Arashi 2 APK, elmas Download Oyununda, Ninja Olarak Düşmanlarınla Savaşmaya Başla!

Bilgisi Ninja Arashi 2

İsim Ninja Arashi 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.6.1
Boyut 161.39 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Black Panther
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.blackpanther.ninjaarashi2
Şimdi İndir

Ninja Arashi 2 Nedir?

Ninja Arashi isimli oyun serisinin ikinci oyunudur. Ninja olma deneyimini tecrübe edebileceğiniz oyun içerisinde etkileyici bir hikaye bulunmaktadır.

Ninja Arashi 2 APK Son Sürüm oyununda, Dosu ismindeki kötü bir iblisin hapishanesinden kaçmayı başaran, Arashi ismindeki ninjanın macerası anlatılmaktadır. Arashi’nin amacı, oğlunu Dosu’nun elinden kurtarmaktır.

Ninja Arashi 2 APK 2022 oyunu, “Black Panther” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir.

Ninja Arashi 2 APK oyunu, 80 aşamadan oluşan 4 farklı hikaye modunu içerisinde bulundurmaktadır. Yeni bir mekanik ile kullanıcılara sunulan oyun, etkili bir karakter kontrolünü elverişli hale getirmektedir.

Grafik detayları, görüntü ve ses kalitesi ile keyifli bir deneyim sunan Ninja Arashi 2 APK oyununu, sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)