Nextgen Truck Simulator APK 1.7.5

Icon Nextgen Truck Simulator APK 1.7.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Nextgen Truck Simulator APK İndir Ve Traktör, Kamyon Gibi Birçok Aracı Kullan! Nextgen Truck Simulator APK Download İle Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Nextgen Truck Simulator

İsim Nextgen Truck Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.5
Boyut 519.47 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Tassimov Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nextgen.truck
Şimdi İndir

Nextgen: Truck Simulator Nedir?

Yeni nesil bir şoförlük oyununa katılarak çeşitli kara araçlarını akıllı cihazınızdan sürme deneyimine katılmak ister misiniz? 

3 boyutlu grafikler ve gerçekçi bir mekanik üzerine kurulan Nextgen Truck Simulator APK oyunu, “Tassimov Games” tarafından geliştirilen bir mobil oyundur.

Nextgen Truck Simulator APK oyunu, “Simülasyon Oyunları” isimli oyun kategorisinde yer almaktadır. Oyun içerisinde farklı mevsimler bulunmaktadır ve her mevsimin kendine özgü efektleri oyuna dahil edilmiştir.

Oyun içerisinde kendi işinizi kurabilir ve işinizin patronu olabilirsiniz. Kargo taşımacılığı yaparak para kazanabilir, kaynak çıkartabilirsiniz. Nextgen Truck Simulator APK Son Sürüm oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Görsel olarak zengin içerikler ile donatılmış Nextgen Truck Simulator APK oyunu ile sürüş simülasyonunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Rampalardan atlayabilir, görevlerinizi tamamlayabilir, online bir mücadeleye katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)