NewPipe APK 0.25.0

Icon NewPipe APK 0.25.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

NewPipe APK İndir Ve Sınırsız Özelliklerini Akıllı Cihazınla Hemen Kullanmaya Başla! NewPipe APK Reklamsız Aracılığı İle Youtube Videolarını Cihazına İstediğin Kalitede İndir!

Bilgisi NewPipe

İsim NewPipe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.25.0
Boyut 9.12 MB
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici theScrabi
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

NewPipe APK Son Sürüm Nedir?

Akıllı cihazınız üzerinden Youtube uygulamasının Premium özelliklerini ve daha fazlasını ücretsiz olarak kullanmanızı sağlayan mobil bir programıdır.

Uygulama programı, cihazınızda oldukça az yer kaplayan ve oldukça hızlı arayüze sahip olan bir yapı üzerine kurulmuştur. Ayrıca batarya ve internet dostu özellikleri ile kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir.

NewPipe Github uygulaması aracılığı ile Youtube videolarını cihazınıza indirebilirsiniz. Güvenliğinizi üst düzeye çıkartarak, gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Uygulama aracılığı ile videoları ve müzikleri arka planda çalabilirsiniz. İnternette gezinti yaparken videoları “Popup Player” görünümünde yürütebilirsiniz.

NewPipe Güncelleme dosyalarını uygulama içerisinden takip edebilir ve her zaman güncel sürüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

NewPipe Youtube kullanımınızı ücretsiz ve en iyi şekilde tecrübe etmeniz için “theScrabi” tarafından geliştirilmiştir. NewPipe Pro APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

NewPipe APK avantajlarından faydalanarak özelliklerini sınırsız ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Youtube uygulamasını özgürce tecrübe edebilir ve aynı zamanda tasarruf edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)