Netv Gold APK v9 9.8

Icon Netv Gold APK v9 9.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Netv Gold V5, V6, V7, V8, V9 APK İle Mobil Cihazınızdan TV, Film, Dizi Ve Daha Birçok İçeriği İzleyin! Netv.Gold.APK Uygulaması İle Tüm Avantajlardan Faydalanmak İster Misiniz?

Bilgisi Netv Gold

İsim Netv Gold
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm v9 9.8
Boyut 9.3 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici NetvGold
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Netv Gold Nedir?

Akıllı cihazınızdan tv kanalları, dizi, film, belgesel ve canlı yayınları izlemenize, hatta oyun oynamanıza olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. Uygulamanın arayüzü Türkçe’dir. Kullanımı kolay ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır.

Ücretli ve düşük kaliteye sahip tv uygulamalarından sıkıldınız mı? NeTv Gold.APK uygulaması imdadınıza koşuyor! NetGold TV APK Pro İndir ve heyecan dolu, eğlenceli içeriklere mobil cihazından ulaş!
Netv Gold APK Son Sürüm uygulaması sürekli güncellenmektedir ve her yaş grubuna hitap etmektedir. İster spor yayınlarını takip etmek isteyin, ister hava durumlarını kontrol edin, isterseniz aksiyon dolu film ve dizilerde macera dolu içerikler izleyin.

“NETVGOLD” tarafından geliştirilen uygulama, internet bağlantınız ile istediğiniz yerden yayınlara ücretsiz olarak erişim imkanı sunmaktadır. Netv Gold v5, v6, v7, v8 APK ile ayrıcalıklı TV keyfine hemen başlayabilirsiniz!

Benzer film izleme uygulamaları: Netflix APK

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)