Netspor TV APK 1.0

Icon Netspor TV APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Netspor Tv Twitter Ve Sosyal Platformlarda Popüler Bir Yayın Uygulamasıdır. 47 Netspor Tv İle Türkiye'de Yayınlanan Kanalları Ücretsiz Ve HD Olarak İzleyebilirsiniz!

Bilgisi Netspor TV

İsim Netspor TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 13 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Risus Media
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Netspor Tv Nedir?

“Risus Media” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilen bir “Live Streaming” (canlı yayın) uygulamasıdır. Android sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama ile canlı yayınları anlık olarak izleyebilirsiniz.

Netspor Tv 67 uygulaması ile futbol karşılaşmalarında yaşanan derbi heyecanına katılabilir, basketbol karşılaşmalarındaki doyasıya rekabeti yakından takip edebilir, tenis ve voleybol mücadelelerindeki yerel ve ulusal gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Netspor Tv 53 uygulaması aracılığı ile birçok spor dalındaki güncel haberleri, HD görüntü kalitesi ile canlı yayın olarak izleyebilirsiniz.

Netspor Tv 77 uygulamasını kullandığınız sürece nerede olursanız olun, internet bağlantısına sahip olduğunuzda yayın izleme keyfine devam edebilirsiniz.

Netspor Tv APK uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz. Yüksek kaliteli spor yayınlarını ve heyecanlı spor karşılaşmalarını izleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)