NetBoom APK 1.7.6.0

Icon NetBoom APK 1.7.6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

NetBoom APK İndir Ve Popüler Bilgisayar Oyunlarını Mobil Cihazından İstediğin Yerde Oynamaya Başla! Netboom Premium APK İndir Ve Akıllı Cihazınla Oyun Dünyasına Katıl!

Bilgisi NetBoom

İsim NetBoom
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.6.0
Boyut 45.15 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici 2021 Yearly Selection Cloud Gaming - Netboom Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.netboom.cloudgaming.vortex_stadia_shadow_GeForce
Şimdi İndir

NetBoom - Play PC Games On Your Phone Nedir?

Günümüzde bilgisayar üzerinden oynanabilen popüler oyunları, mobil cihazınızda oynamanıza olanak tanıyan bir programdır. “2021 Yearly Selection Cloud Gaming - Netboom Ltd.” tarafından yayınlanmıştır.

LOL, Cyber Punk, Fall Guys gibi oldukça sevilen bilgisayar oyunlarını bu program üzerinden akıllı cihazınızla oynayabilirsiniz. NetBoom APK bu popüler bilgisayar oyunlarını içerisinde bulundurmaktadır.

Haftalık olarak güncellenen oyun arşivi ile birlikte, bilgisayar oyunlarına gelen güncellemeleri mobil oyun olarak güncellemektedir. Ayrıca yeni çıkan oyunları arşivine eklemektedir. Kullanıcı ücretsiz olarak bu oyunların hepsine ulaşabilmektedir.

NetBoom APK Time and Gold uygulamasını indirdikten sonra, içerisindeki arşivden istediğiniz oyunu seçmeniz, oynamaya başlamanız için yeterli olacaktır. Ayrıca oyun indirmenize ve kurmanıza gerek yoktur.

NetBoom Premium APK 2022 uygulamasını Android sistemli cihazınızdan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

NetBoom APK uygulaması aracılığı ile, eğlenceli bilgisayar oyunlarını akıllı cihazınızla oynamaya başlayabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarını mobil cihazınızdan oynayarak oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)