Netblu APK 6.0

Icon Netblu APK 6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Netblu APK 2021 Uygulaması İle Yerli Ve Yabancı Film, Dizi Ve Televizyon Programlarını İzleyebilirsiniz. Netblu APK Download İle Uygulamayı Sitemizden İndirin!

Bilgisi Netblu

İsim Netblu
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.0
Boyut 6.3 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Netblu
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Netblu TV Nedir?

Cihazınızdan internet televizyonunu kullanmanıza olanak tanıyarak belgesel, dizi, film, canlı yayın kanalları, spor kanalları ve çok daha fazlasını reklamsız olarak izlemenize olanak tanıyan bir uygulamadır.

Netblu APK İndir - Son Sürüm aracılığı ile televizyon izleme tecrübesini reklamsız olarak yaşayabilirsiniz. Sürekli güncellenen içerikleri sayesinde, yeni çıkan güncel dizi film ve içerikleri izlemeniz mümkündür.

Netblu APK İndir uygulaması içerisinde, “Kaldığın Yerden Devam Et” isimli bir özellik bulunmaktadır. Bu özellik ile birlikte izlemeyi bıraktığınız herhangi bir içeriği, kaldığınız yerden izlemeye devam etmeniz mümkündür.

Uygulama, “Satya Sawant” isimli uygulama geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. Netblu APK İndir PC, akıllı tv, telefon, tablet gibi cihazlarınızda kullanılabilmektedir. Uygulamayı sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Televizyon izleme keyfinizi istediğiniz herhangi bir yerden yaşamanıza olanak tanıyan Netblu APK uygulaması, kolay kullanımlı bir arayüzüne sahiptir. Tv izleme keyfinizi kesintisiz yaşamanız için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)