Need For Speed Underground 2 APK v3.0.6

Icon Need For Speed Underground 2 APK v3.0.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Need For Speed Underground 2 Remastered Oyununu Akıllı Cihazınıza Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz! Need For Speed Underground 2 Soundtrack İle Yarışa Katılın!

Bilgisi Need For Speed Underground 2

İsim Need For Speed Underground 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v3.0.6
Boyut 9 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici APKFlash Uploader
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Need For Speed Underground 2 Nedir?

Efsanevi yarış oyunları denince akla gelen Need For Speed yarış serisinin ikinci oyunu mobil cihazlar için özellikleri ile birlikte geliştirildi! Araba yarış heyecanı kaldığı yerden devam ediyor!

Need For Speed Underground 2 TR Yama özelliğiyle oyuna katılabilir, oyununu Türkçe dil desteği ile birlikte oynayabilirsiniz. Kaslı yarış arabaları ile sokak yarışlarına girebilir, polislerden kaçarak yarışı tamamlamaya çalışabilirsiniz.

Need For Speed Underground 2 PC ve konsol oyunlarının ardından Android ve iOS sistemli cihazlar için optimize edilmiştir. Need For Speed Underground 2 Music eşliğinde rakiplerinizle yarışmaya hazır mısınız?

Need For Speed Underground 2 Full Save özelliği ile kaldığınız yerden daha sonra oyuna devam edebilirsiniz. Mobil oyununu akıllı cihazlarınıza sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Need For Speed Underground 2 APK oyunu, “Electronic Arts” ve “EA Black Box” tarafından geliştirilmiştir. Araba yarış heyecanını doruklarda yaşayabileceğiniz mobil bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)