Nebulous io APK 7.0.0.2

Icon Nebulous io APK 7.0.0.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Nebulous.io Sınırsız para Oyunu Online Bir Mücadele Heyecanını Kullanıcılara Sunuyor! Nebulous.İo APK İle Multiplayer Oyunlarda Online Rakiplerine Karşı Mücadele Et!

Bilgisi Nebulous io

İsim Nebulous io
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.0.0.2
Boyut 43.34 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Simplicial Software, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki software.simplicial.nebulous
Şimdi İndir

Nebulous İo APK Nedir?

Çevrimiçi online olarak ya da çevrimdışı tek başınıza oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Heyecanlı bir yapısı bulunan oyunun amacı oldukça basittir.

Rakip oyuncuların yönlendirdiği daireleri yemeye çalış ve kullandığın dairenin boyutunu büyüt! Nebulous İo Oyna ve gerçek kullanıcılara karşı mücadele et!

32 kişiye kadar aynı anda oynayabileceğiniz oyunu, sesli ve yazılı iletişimi desteklemektedir. Grup kurabilir, gruplara katılabilir, klan içerisinde yer alabilirsiniz.

Kullandığınız dairenin görünümü kişiselleştirebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize toplamak için kendi dış görünümünüzü oyun içerisine yükleyebilir ya da oyunda bulunan +750 görünümden birini seçebilirsiniz.

Turnuvalara katılabilir, kargaşa ve Battle Royale gibi farklı oyun modlarında rol alabilir, başarılarınız doğrultusunda profilinizin puanını yükseltebilir, xp (tecrübe) kazanabilirsiniz.

Nebulous İO PC ve mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir oyunudur. Kullanıcılara Nebulous İo Menu avantajları sunulmaktadır.

Nebulous İo oyunu, “Simplicial Software, LLC” tarafından geliştirilmiştir. PEGI 3 sertifikası ile birlikte sunulmaktadır. Oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)