MyKet APK 1.0.6

Icon MyKet APK 1.0.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Myket Kullanarak Online Sipariş Verme İmkanlarından Faydalanın! Mayket İle Market İhtiyaçlarınızı Giderebilir, Ürünlerinizi Kapınızda Teslim Alabilirsiniz!

Bilgisi MyKet

İsim MyKet
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4w+
Son Sürüm 1.0.6
Boyut 14.24 Mb
Kategori Alışveriş
Geliştirici Spider Asia
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spiderindia.MyKet
Şimdi İndir

MyKet Nedir?

Günlük hayatın yoğun programı içerisinde market alışverişi ihtiyaçlarımızı karşılamak için gerekli vakit ve enerjiyi her zaman bulamıyoruz.

Bu sebeplerle internet üzerinden alışveriş yapmamız için geliştirilen mobil platformlar piyasaya sürülmüştür. Bu platformlar, internet bağlantısı ile akıllı cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden kullanılmaktadır.

“Spider Asia” tarafından geliştirilen Maykat uygulaması, market ihtiyaçlarımızı kolayca karşılamamız için tasarlanmıştır. Ürünlerin fiyatlarını uygulama içerisinden görebilir ve onları satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız herhangi bir ürün, kurye aracılığı ile çok kısa bir süre içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Uygulaması ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

“Alışveriş Uygulamaları” isimli kategoride listelenen Myket İndir APK uygulaması, özellikleri ile birlikte sitemizde sunulmaktadır. Myket APK İndir ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Myket APK içerisinde bulunan marketler henüz ülkemizde hizmet vermemektedir. Uygulama oldukça kullanışlı bir arayüz ile birlikte tasarlanmıştır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)