My Truck Game APK 1.01

Icon My Truck Game APK 1.01
★★★★★ ★★★★★
Rapor

My Truck Game İndir Ve Kamyonuna Modifiye Yapmaya Başla! My Truck Game APK Sınırsız Para Kullanarak Oyunun Tam Sürümünü Sınırsız Olarak Oynayabilirsiniz!

Bilgisi My Truck Game

İsim My Truck Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.01
Boyut 8.33 MB
Kategori Gündelik
Geliştirici FireRabbit Inc.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fix My Truck: Offroad Pickup Mechanic Simulator Nedir?

Doğal afet sonrasında ya da bir şekilde hasar gören kamyonları detaylı olarak onarma işlemini simüle etmenizi sağlayan bir mobil oyundur. “FireRabbit Inc.” tarafından geliştirilmiştir.

My Truck Game APK Son Sürüm oyunu, köy şartları altında geçmektedir. Tamirat için kullanabileceğiniz lüks malzemeler elinizin altında bulunmamaktadır.

Örneğin, aracı yukarı yükseltirken, krikonuz olmadığı için traktör ve kasnak kullanmanız gerekmektedir. My Truck Game APK Android İçin geliştirilmiştir.

Kamyonetinizin performansını üst düzeye çıkarmak için modifiye eklentiler ekleyebilir, süspansiyonlarını ayarlayabilirsiniz. +100 adet yükseltmenin hepsini aracınıza uygulayabilirsiniz.

Oyun içerisindeki ipuçlarını izleyerek oyun gidişatında yardım alabilirsiniz. Mobil oyun deneyimini tecrübe etmeye başlamak için My Truck Game APK Ücretsiz İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

My Truck Game APK oyunu ile usta bir tamirci olarak zorlu şartlar altında kamyon tamiri ve modifiyesi yapmanız gerekmektedir. Kamyonların performanslarını artırmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)