My Talking Tom 2 APK 3.8.0.3617

Icon My Talking Tom 2 APK 3.8.0.3617
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tom 2 APK İndir Ve Akıllı Cihazından Tom İsimli Kedi İle Arkadaşlığa Başla! Tom 2 APK Sinirsiz para İle Serinin Yeni Oyununda Tom'la Birlikte Maceralara Katılabilirsiniz!

Bilgisi My Talking Tom 2

İsim My Talking Tom 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.8.0.3617
Boyut 125.15 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Outfit7 Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.outfit7.mytalkingtom2
Şimdi İndir

My Talking Tom 2 Nedir?

“Outfit7 Limited” isimli oyun geliştiricisinin “My Talking Tom” isimli oyununun oldukça ilgi toplamasının ardından, kullanıcılara sunulan devam oyunudur.

Tom isimli evcil bir kediyi sahiplenebileceğiniz Talking Tom 2 APK oyunu içerisinde, birçok macera sizi beklemektedir. Ayrıca bir bakıcı gibi Tom’un ihtiyaçlarıyla ilgilenmeniz gerekmektedir.

Örneğin, Tom’un karnı acıkınca besleyebilir, üstü kirlendiğinde yıkayabilir, uyku vakti gelince yatağında uyumasını sağlayabilirsiniz.

Tom 2 APK oyunu içerisindeki çok oyunculu mini oyunlara Tom ile katılabilirsiniz. Yapboz oyunlarında zekanızı gösterebilir, aksiyon oyunlarında heyecan yaşayabilirsiniz.

Tom ile seyahate çıkmak ister misiniz? Uçağa binerek yeni dünyaları keşfe çıkabilirsiniz. Yaptığınız gezilerden çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Tom 2 APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

“Günlük Oyunlar” isimli oyun kategorisinde bulunan Tom 2 APK oyununda, oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)