My Talking Angela 2 APK 1.7.4.15710

Icon My Talking Angela 2 APK 1.7.4.15710
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sanal Dünya İçerisinde Angela 2 APK Android Oyun İle Evcil Hayvan Sahibi Olun! Angela 2 APK Özellikleri İle Birlikte Çarpıcı Bir Oyun Deneyimi Sizi Bekliyor!

Bilgisi My Talking Angela 2

İsim My Talking Angela 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.4.15710
Boyut 150 MB
Kategori Gündelik
Geliştirici Outfit7 Limited
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

My Talking Angela 2 APK Nedir?

Yeni bir arkadaş arıyor musunuz? Sanal dünya içerisinde bir kediye sahip olmak ister misiniz? Birlikte birçok farklı eğlenceye katılabileceğiniz Angela isimli kediniz ile tanışın!

Angela oldukça akıllı ve yetenekli bir kedidir. My Talking Angela 2 Gameplay içerisinde Angela ile birlikte makyaj yapabilir, dans ve yemek pişirme kursuna gidebilir, kıyafet seçimi yapabilir, seyahate çıkabilir ve mini oyunlar oynayabilirsiniz.

My Talking Angela 2 APK ile birlikte oyun içerisindeki kilitli tüm özellikleri açabilirsiniz. avantajlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

My Talking Angela 2 APK ile paraya sahip olabilir ve Angela ile doyasıya eğlenebilirsiniz. My Talking Angela 2 APK İndir bağlantısı ile oyunu sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

“Outfit7 Limited” tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulan My Talking Angela 2 APK oyunu, “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)