My Summer Car APK 1.71

Icon My Summer Car APK 1.71
★★★★★ ★★★★★
Rapor

My Summer Car Indır Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Araba Tamir Etme Simülasyonuna Katıl! My Summer Car Save Özelliğini Kullanarak Oyuna Kaldığın Yerden Devam Et!

Bilgisi My Summer Car

İsim My Summer Car
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.71
Boyut 24 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Stephen Kennedys
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

My Summer Car Simulator Nedir?

Yaz aylarını geçirmek için araba tamircisi olarak görev aldığınız mobil bir tamir simülasyonu oyunudur. Oyunu içerisinde detaylı motor ve araç parçaları bulunmaktadır.

Bu parçaları müşterilerinizden gelen arabaları tamir ederken doğru yerlerinde kullanmanız gerekmektedir. Unuttuğunuz bir parça ya da sıkmayı unuttuğunuz bir vida arabanın çalışmasında soruna sebep olacaktır.

Bu sebeple My Summer Car oyunu içerisinde 100’lerce araba parçasını kullanarak titiz ve özenli bir şekilde tamir işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. My Summer Car Online oyunu ile tamire başlayabilirsiniz.

My Summer Car Motor Toplama ve araba tamir etme simülasyonuna başlamak ve eklentisini kullanmak için My Summer Car İndir APK ile sitemizden indirebilirsiniz.

My Summer Car APK oyunu ile birlikte gerçekçi bir araba tamircisi olma deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Mekanik bilginizi geliştirebilir, müşterilerinizin araçlarını tamir edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)