My Mini Mart APK 1.17.9

Icon My Mini Mart APK 1.17.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

My Mini Mart APK İndir Ve Akıllı Tarım Ve Hayvan Ürünlerini Müşterilerine Satmaya Başla! My Mini Mart APK Android İçin Geliştirilen Eğlenceli Bir Mobil Oyundur!

Bilgisi My Mini Mart

İsim My Mini Mart
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.17.9
Boyut 96.54 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supersonic Studios LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.KisekiGames.smart
Şimdi İndir

My Mini Mart Nedir?

Hayvansal gıdalar elde etmek amacıyla hayvan yetiştirebileceğiniz, tarımsal gıdalar elde etmek amacıyla çiftçilik yapabileceğiniz ve elde ettiğiniz mahsüllerinizi satarak para kazanabileceğiniz bir mobil oyundur.

Mobil oyun içerisinde oldukça hızlı hareket etmeniz ve nereye hangi ürünün verilmesi gerekiyor ise, o ürünleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Android ya da iOS işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı cihazınızda oyunu oynayabilirsiniz. My Mini Mart APK Ücretsiz İndir ile oyunu sitemizden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun, “Supersonic Studios LTD” tarafından geliştirilmiştir. My Mini Mart APK Son Sürüm ile mobil oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

My Mini Mart APK oyunu içerisinde zamana karşı yarışabilir, işlerinizi büyütmek için işçi alabilirsiniz. Aksiyon dolu bir maceraya katılarak oyun tecrübesini deneyimleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)