My Journey Sebastia APK 0.0.6

Icon My Journey Sebastia APK 0.0.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

My Journey Sebastia APK İndir ve Çetrefilli Köy Hayatını Yaşamaya Başla! My Journey Sebastia APK Android Ve İOS Cihazlar İçin Ücretsiz Olarak Sunuluyor!

Bilgisi My Journey Sebastia

İsim My Journey Sebastia
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 0.0.6
Boyut 564.62 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Jahn Star Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.JahnStarGames.MyJourneySebastia
Şimdi İndir

My Journey Sebastia APK Beta Nedir?

Sebastia’nın bir köyünde hayatta kalmaya çalıştığımız oyun, tüm doğallığıyla köy hayatını oyuncularına yaşatmaktadır. Hayatta kalmak için çiftçilik gibi işlerde çalışmanız ve ticaret yapmanız gerekmektedir.

My Journey Sebastia APK Award ile verilen görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Alışverişlerinizi bu sayede gerçekleştirebilirsiniz. oyununun içinde ticaret büyük bir öneme sahip olduğundan dolayı paranızı dikkatli kullanmanız gerekmektedir.

Köy içerisinde yarış arabası, Toros, kamyonet, otobüs ve traktör gibi çeşitli araçlar vardır. Bu araçları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gerektiğinde ihtiyaçlarınızı köyün bakkalından karşılayabilirsiniz.

My Journey Sebastia APK Build mekaniklerine de sahiptir. “Jahn Star Games” tarafından geliştirilen oyun içerisinde, kendi evinizi inşa etmek için inşaat sekmesini kullanabilirsiniz. Duvar, pencere, kapı ve çatı gibi ev kısımlarını keyfinize göre yerleştirebilirsiniz.

My Journey Sebastia APK Cepde yani mobil bir oyunudur. İstediğiniz yerden istediğiniz şekilde My Journey Sebastia APK Çevrimdışı bir şekilde oynayabilirsiniz. oyununu, Android ve İOS cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

Sitemizden ücretsiz bir şekilde My Journey Sebastia APK oyununu indirebilirsiniz. İstediğiniz köy hayatını bu oyununda bulacaksınız!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)