My Friend Pedro APK 1.12

Icon My Friend Pedro APK 1.12
★★★★★ ★★★★★
Rapor

My Friend Pedro Premium Android Cihazlar İçin Geliştirilen Macera Dolu Bir Oyundur! My Friend Pedro APK Android Oyununda Heyecanı Sonuna Kadar Yaşamaya Hazır Mısınız?

Bilgisi My Friend Pedro

İsim My Friend Pedro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.12
Boyut 108.85 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici DevolverDigital
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.devolverdigital.myfriendpedro
Şimdi İndir

My Friend Pedro: Ripe for Revenge Nedir? 

“DevolverDigital” isimli video oyun geliştiricisi tarafından yayınlanan heyecan ve aksiyon dolu bir macera oyunudur. My Friend Pedro APK PC oyununun ardından, iOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

Oyunda “Pedro” isimli karakter kullanılmaktadır. Oyunun hikayesinde, Pedro’nun karısı ve çocukları kaçırılmıştır. Pedro umutsuz bir şekilde ölüme terk edilmiştir.

Oyunun amacı Pedro’nun kötü adamlardan intikam almasına yardımcı olmaktır. Oyun içerisinde 37 bölüm bulunmaktadır. Bölümler gittikçe zorlaşmakta ve heyecan her bölümde biraz daha artmaktadır.

My Friend Pedro APK oyunu içerisinde çeşitli silahları kullanarak rakiplerinize saldırı yapabilirsiniz. Akrobatik atlayışlar yaparak düşmanlarınıza ateş edebilirsiniz.

Motosiklet ve kaykay kullanabilir, elektrik tellerinden kayarak baskın yapabilirsiniz. My Friend Pedro APK Download ile oyunu cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Yeteneklerinize güveniyorsanız oyunu zamana karşı olarak oynayabilirsiniz. Heyecanlı bir maceraya katılabileceğiniz My Friend Pedro APK oyununda, Pedro’nun ailesini kurtarmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)