My Child Lebensborn APK 1.7.102

Icon My Child Lebensborn APK 1.7.102
★★★★★ ★★★★★
Rapor

My Child Lebensborn Premium APK Para İle Birlikte Anne/Baba Olma Tecrübesini Oyun Oynayarak Deneyimle! My Child Lebensborn APK Full Türkçe Açıklamasını Okuyabilirsiniz.

Bilgisi My Child Lebensborn

İsim My Child Lebensborn
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.7.102
Boyut 121.42 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Sarepta Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Sarepta.MyChild
Şimdi İndir

My Child Lebensborn LITE Nedir?

Dünya Savaşı’nın ardından insan doğasında yaşanan yıkıcı etkileri, çocukların gözünden görmenizi sağlayan bir mobil oyundur. Oyundaki amaç, ebeveynlerini kaybetmiş bir çocuğu evlat edinerek onu hayata kazandırmaktır.

“Sarepta Studio” isimli oyun geliştiricisi tarafından yayınlanan mobil oyun, “Simülasyon Oyunları” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır. My Child Lebensborn APK Android cihazlar için yayınlanmıştır. Oyunun hikayesi Norveç’te geçmektedir.

Oyunun yapısı gereğince zor ve ağır konular işlenmektedir. Çocuğunuzu toplum kabul etmemekte, okul ve sivil hayatında zorluk yaşamaktadır. Bu sebeplerle oyun, küçük yaşlardaki oyuncular için tavsiye edilmemektedir.

My Child Lebensborn APK Pro içerisinde, çocuğunuzun zorlayıcı yanıtlarını cevaplamanız gerekmektedir. Birlikte eğlenceli faaliyetler düzenleyerek ona hayatın güzel yönlerinin var olduğunu göstermeniz gerekmektedir.

Ayrıca ev ekonomisini yönetmeniz gerekmektedir. Vaktinizi düzenli bir şekilde kullanmanız, oyunda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Oyunu, My Child Lebensborn APK Son Sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz.

My Child Lebensborn APK oyunu içerisinde, evlat edindiğiniz çocuğunuzun hayata bakış açısını tamamen değiştirmenize olanak tanınmıştır. İyi bir ebeveyn olma yolunda kendinizi denemenize imkan tanıyan duygusal bir oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)