MX Player Pro APK 1.68.4

Icon MX Player Pro APK 1.68.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

MX Player Premium APK Full İle Akıllı Cihazınızdan Uygulamanın Son Özelliklerini Kullanın! MX Player Pro APK İndir Ve Pro Özelliklerini Hemen Kullanmaya Başla!

Bilgisi MX Player Pro

İsim MX Player Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.68.4
Boyut 63.04 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici MX Media (formerly J2 Interactive)
Fiyat $5.49
Google Play Linki com.mxtech.videoplayer.pro
Şimdi İndir

MX Player Pro Nedir?

Akıllı cihazınızdan videolarınızı oynatmanızı sağlayan bir yardımcı programdır. Kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte “MX Media (formerly J2 Interactive)” tarafından geliştirilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur.

MX Player Pro APK uygulaması içerisinde çok çekirdekli kod çözme ve donanım kod çözme özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler cihaz sisteminizden yüksek performans almanızı sağlamaktadır.

İzlediğiniz bir videoyu kolay dokunuşlarla yönetmenize olanak tanınmıştır. Örneğin, ekranın sağ tarafına parmağınızı dokundurarak aşağı yukarı yaptığınızda, izlediğiniz videonun ses yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

MX Player Pro APK Son Sürüm uygulaması birçok altyazı formatını desteklemektedir ve çocuk kilidi ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur. MX Player Pro APK Download ile uygulamayı sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

MX Player Premium APK kullanarak cihaz donanımını hızlandırabilir ve kaliteli bir video oynatıcı ile içeriklerinizi akıllı cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)