Multi Brawl APK 45.601

Icon Multi Brawl APK 45.601
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Multi Brawl APK OG Oyunu İçerisinde İstediğiniz Kadar Kaynak Kullanabilirsiniz! Multi Brawl İndir Ve Brawl Stars Oyununun Kilitli Özelliklerini Ücretsiz Olarak Aç!

Bilgisi Multi Brawl

İsim Multi Brawl
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 45.601
Boyut 214 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Multi Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars adlı oyundaki tüm özellikleri kullanabilmeniz için size özel geliştirilen sunucuya katılmak ister misiniz? Multi Brawl Stars APK ile tüm özelliklere ulaşabilirsiniz!

Strateji, savaş ve macera tabanlı mobil oyunun içerisinde, farklı kahramanları kullanarak online mücadelede yer alabilirsiniz. Kahramanlarınızın seviyesini anında yükseltebilir, elmas ve para kullanarak istediğiniz kıyafeti ücretsiz satın alabilirsiniz.

Multi Brawl APK Android Oyun platformlarında sunduğu özelliklerle ilgi toplamıştır. Reklamsız olarak sunulan Multi Brawl OG APK içerisinde farklı oyun modları bulunmaktadır.

Online rakiplerinizle sürekli mücadeleye girebileceğiniz modlar içerisinde, heyecan dolu bir macera sizleri beklemektedir. Multi Brawl V2 APK oyununu sitemizden ücretsiz indirin!

“Supercell” tarafından geliştirilen Multi Brawl APK oyunu ile turnuvalara ve etkinliklere katılabilir, ödül kazanabilirsiniz. Kahramanlarınızla beraber online bir savaşta fantastik bir mücadeleye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)