MudRunner APK 1.4.3.8692

Icon MudRunner APK 1.4.3.8692
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mudrunner APK İndir Ve Arazi Araçlarını Kullanarak Yağmur Çamur Demeden Görevlerini Tamamla! Spintires Mudrunner APK İçerisinde 3 Boyutlu Sürüş Deneyimine Katıl!

Bilgisi MudRunner

İsim MudRunner
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.4.3.8692
Boyut 47M
Kategori Simülasyon
Geliştirici Focus Entertainment
Fiyat $5.99
Google Play Linki com.focushome.MudRunnerAndroid
Şimdi İndir

Mudrunner APK Nedir?

Mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen Mudrunner APK Son Sürüm oyunu içerisinde zorlu arazi şartları ve eşsiz bir sürüş deneyimi sizleri beklemektedir.

Mobil oyun, 3 boyutlu grafikler ile birlikte gerçekçi bir yapı üzerine kurulmuştur. ​​Mudrunner APK Full oyunu içerisinde kullanabileceğiniz 16 farklı arazi aracı bulunmaktadır.

Mudrunner Offroad Simulator APK oyunu, 15 adet açık dünya haritasına sahiptir. Pusula kullanarak harita üzerinde yolunuzu bulmaya çalışmalı ve sert hava şartlarında görevlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Mudrunner APK Latest Version oyunu gerçekçi bir fizik tabanı üzerine kurulmuştur. Kullandığınız aracınıza vereceğiniz hareketler, orman yollarında, nehir yataklarında, bataklık içerisinde ve dağ yollarında farklı animasyonlar ile görüntülenmektedir.

Mudrunner APK oyunu, “Focus Entertainment” tarafından geliştirilmiştir. “Simülasyon Oyunları” kategorsinde listelenmektedir ve tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)