Mr.SHOOTER APK 2.31.01.0331

Icon Mr.SHOOTER APK 2.31.01.0331
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mr Shooter APK Pubg Oyunu İçin Geliştirilen Bir Cihaz Kopyalama Uygulamasıdır. Mr.Shooter APK Download İle Pubg Oyununu Yeni Bir Kimlikle Oynayabilirsiniz!

Bilgisi Mr.SHOOTER

İsim Mr.SHOOTER
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 2.31.01.0331
Boyut 7 MB
Kategori Alet
Geliştirici Mr.SHOOTER
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Mr. Shooter Nedir?

Günümüzdeki popüler mobil oyunları incelediğimizde, Pubg isimli mobil oyunun uzun süredir üst sıralarda olduğunu görmekteyiz.

PlayerUnknown's Battlegrounds (Pubg) oyunu, aksiyon dolu içeriği ve hayatta kalma mücadelesi ile oyuncuların sevgisini kazanmıştır.

Oyuncular oyunu oynarken rakiplerine karşı avantaj sağlamak için zaman zaman eklentileri kullanmaktadır. Bu eklentiler, diğer oyunculara karşı üstünlük sağlamaktadır.

Fakat kullanan oyuncular sistem tarafından tespit edildiğinde ceza almaktadır. Oyun telefona tanımlandığı için cihazınızın kimliği değişmedikçe bu ceza işlemi devam etmektedir.

Mr Shooter APK uygulaması cihazınızın kimliğini değiştirebilmeniz için Pubg oyununa özel olarak geliştirilen bir programdır. Bu program ile cihazınızı farklı bir kimlik ile kullanabilirsiniz.

Virtual Mr Shooter APK uygulamasını Android sistemli her cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Mr Shooter APK New Version ile güncel sürümü kullanabilirsiniz.

Farklı bir cihaz kimliğini kullanmanızı sağlayan Mr.Shooter APK uygulaması ile online oyunlarda özgürce hareket edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)