Mr Meat 2 APK 1.1.3

Icon Mr Meat 2 APK 1.1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mr Meat 2 Prison Break APK İle Korkuyu İliklerine Kadar Hisset! Mr Meat 2 APK Download Bağlantısından Oyunu İndir Ve Canını Kurtarmak İçin Hapishaneden Kaç!

Bilgisi Mr Meat 2

İsim Mr Meat 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.3
Boyut 173.40 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Keplerians Horror Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.keplerians.mrmeat2
Şimdi İndir

Mr Meat 2 Prison Break APK Nedir?

Birinci oyununun devamı olan Mr Meat 2 Prison APK oyunu, hapishaneden kaçma temalı bir mobil oyunudur. Polis tarafından yakalanan Mr. Meat’in kızı karakteri canlandırılmaktadır. Amaç, kasap tarafından ele geçirilmiş hapishaneden kaçmaktır.

Mr Meat 2 APK Menu oyununda olaylar, Mr. Meat’in infaz gününün gelmesiyle başlamaktadır. Deli kasabın kızı Rebecca ve kasaba halkı infazı izlemek üzere hapishaneye gelmiştir. Süreç içinde yaşananlar, infaz günü sadece Mr. Meat’in ölmeyeceğini gösteriyor!

“Keplerians Horror Games” tarafından geliştirilen Mr Meat 2 APK Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilmektedir. İçeriğindeki şiddet unsurlarından dolayı 13 yaş ve üzeri oyunculara sunulmuştur.

Mr Meat 2 APK App Store ile birlikte paylaşılan oyuna, sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde Mr Meat 2 APK Download indirme bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Korkuyu ve gerilimi iliklerinize kadar hissedeceğiniz Mr Meat 2 APK gerilim ve korku oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirin! Mr. Meat tarafından yakalanmayın! Canınızı kurtarın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)