Movie Star Planet APK 52.0.0

Icon Movie Star Planet APK 52.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

MovieStarPlanet APK İle İstediğin Alanın Ün Basamaklarında Yüksel! MovieStarPlanet APK İndir Ve Şan İçin, Şöhret İçin, Yıldız Olmak İçin Karakterini Geliştir!

Bilgisi Movie Star Planet

İsim Movie Star Planet
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 52.0.0
Boyut 30.73 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici MovieStarPlanet ApS
Fiyat Bedava
Google Play Linki air.MSPMobile
Şimdi İndir

Movie Star Planet APK Nedir?

“MovieStarPlanet ApS” tarafından geliştirilen MovieStarPlanet APK Download oyunu, “Movie Star” olarak adlandırılan karakterinizin yüz detaylarından genel görünüş detaylarına kadar özelleştirebildiğiniz bir ünlü olma oyunudur.

Oyunu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirip MovieStarPlanet Giriş ekranından oyuna kayıt olabilirsiniz. Ardından, MovieStarPlanet Oyna butonuna basarak geleceğin yıldızı olacak karakterinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde ünlü olmak ve tanınmak çok önemlidir. Ünlü olmak için  film çekebilir, elbise veya fotoğraf dizaynı yapabilir ve “Art Book” hazırlayıp sosyal medya hesabınızda, çevrenizde ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımlardan para da kazanabilirsiniz.

MovieStarPlanet APK Latest Version son sürüm ile Movie Star Planet APK gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Bu sayede kaynaklara sahip olabilir ve dilediğiniz gibi karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Ünlü bir yıldız olmak için kesinlikle bir çevreye ihtiyacınız olacaktır. Dolayısıyla, insanlarla aranızdaki ilişkilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

En büyük yıldız siz olacaksınız! Movie Star Planet APK oyununu indirin ve kendi stilinizi insanlara tanıtın! Oyundaki evcil hayvanlarınızı da unutmazsanız çok daha mutlu olursunuz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)