Motor Depot APK 1.35

Icon Motor Depot APK 1.35
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Motor Depot APK İndir Ve Akıllı Cihazından Araç Sürüş Simülasyon Oyunu Oyna! Motor Depot 1.1622 APK İndir Ve Farklı Araçları Kullan, Sürüş Yeteneğini Geliştir!

Bilgisi Motor Depot

İsim Motor Depot
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.35
Boyut 17.88 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici KOZGAMES
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.kozgames.motordepot
Şimdi İndir

Motor Depot Nedir?

“KOZGAMES” isimli geliştiricinin 3 yaş ve üzeri yaş gruplarındaki kullanıcılara sunduğu, 2000’li yıllarda Rusya’da geçen, 3 boyutlu, çok oyunculu sürüş simülasyonu oyunudur.

Motor Depot APK Son Sürüm oyunu içerisinde kullanabileceğiniz çeşitli kategorilerde +80 araç bulunmaktadır. Kamyon sürerek çeşitli yükleri taşıyabilir, otobüs kullanarak yolcu taşıyabilir, araba, minibüs gibi araçları da kullanabilirsiniz.

Motor Depot APK Sınırsız Para kullanarak istediğiniz aracı ve özellikleri oyun içerisinden satın alabilirsiniz. Kullandığınız araçların kamera açılarını değiştirebilir ve görsel olarak hoşunuza giden bir kamera açısını kullanabilirsiniz.

Motor Depot Original APK oyunu içerisinde karlı havalar ile karşılaşabilir, yağışlı günde sürüş tecrübesini deneyimleyebilir, gece ve gündüz döngüsünü efektler eşliğinde izleyebilirsiniz.

Yolculuk yapabileceğiniz istikametlerde diğer araçlarda hareket halindedir. Görevlerinizi başarı ile tamamlamak için kaza yapmamanız ve trafik kurallarına uymanız gerekmektedir.

Motor Depot APK oyununu sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Gerçekçi araç sürüş tecrübesini oyun içerisinde yaşayabilir ve keyifli bir oyun deneyimine katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)