Mortal Kombat APK 5.1.0

Icon Mortal Kombat APK 5.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mortal Kombat APK Menü İle, Tüm Özellikleri Kullanıma Aç! Mortal Kombat APK Avantajlarını Kaçırma! Dövüş Sanatlarında Ustalaş, Rakiplerini Patakla!

Bilgisi Mortal Kombat

İsim Mortal Kombat
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 5.1.0
Boyut 974.60 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Warner Bros. International Enterprises
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.wb.goog.mkx
Şimdi İndir

Mortal Kombat Nedir?

Dövüş oyunları denince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Mortal Kombat, bilgisayar ve konsol oyunlarının ardından mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

“Warner Bros. International Enterprises” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 17 yaş ve üzeri oyunculara (kan ve şiddet içermesi sebebiyle) sunulmaktadır.

Android ve iOS cihazlarda oynanmak üzere geliştirilmiştir. Mortal Kombat APK İndir ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Mortal Kombat Mobile APK oyununu, tam performanslı oynayabilmek için kullandığınız cihazın en az 1.0 GB RAM’e sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca cihazınızda 1.1 GB boş alan bulunmalı ve internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

Mortal Kombat hikayesinin karakterlerini kullanabileceğiniz oyun içerisinde Sub Zero, Raiden, Scorpion gibi ünlü karakterler bulunmaktadır.

Mortal Kombat APK oyununda dövüş efektleri, kemiklerin kırılmasına kadar gösterilmektedir. Karakterlerin kullandığı özel yetenekler etkileyici grafiklere sahiptir.

Mortal Kombat APK oyununda yapacağınız kombolar ve kullanacağınız özel yeteneklerle, keyifli bir dövüş oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Fatality’ler kullanarak rakiplerinizi görsel bir şölenle mağlubiyete uğratabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)