Moon Brawl APK 47.227

Icon Moon Brawl APK 47.227
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Moon Stars Brawl Stars Oyununda Rakiplerinizle Online Mücadeleye Katılmaya Hazır Mısınız? Moon Brawl Stars APK İçerisindeki Tüm Dövüşçülerin!

Bilgisi Moon Brawl

İsim Moon Brawl
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 47.227
Boyut 351.44 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Moon Brawl Stars APK Nedir?

3’er kişilik iki takımın bir harita üzerinde rekabete girdiği online bir battle royale oyunudur. Oyun içerisinde farklı modlar ve farklı özelliklere sahip karakterler bulunmaktadır.

Özel bir sunucu içerisinde sınırsız özellikleri, tüm kahramanları ve sınırsız kaynakları kullanarak mücadeleye katılmak ister misiniz? Moon Brawl APK içerisinde birçok yenilik sizi bekliyor!

Brawl Stars Moon Festival Rewards içerisinde birçok ödül kazanabilirsiniz. Moon Brawl Stars Download ile oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Android ve iOS cihazlarınızda oyunu oynayabilir, soygun modu içerisinde rakip oyuncuların kasasını soyabilir, Brawl Ball modu içerisinde rakiplerinizle futbol oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde belirli aralıklarla düzenlenen etkinliklere katılabilir, şampiyonada yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Ünlü bir oyuncu olma yolunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Moon Brawl APK oyunu, “Supercell” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan ve savaş, macera, strateji ve aksiyon öğeleri üzerine kurulu olan mobil bir oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)