Monument Valley 2 APK 3.3.492

Icon Monument Valley 2 APK 3.3.492
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Monument Valley 2 APK İndir Ve Akıllı Cihazından Eğlenceli Oyunu Oynamaya Başla! Monument Valley 2 APK + Data Dosyaları İle Birlikte Sitemizde Bulunmaktadır. 

Bilgisi Monument Valley 2

İsim Monument Valley 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 3.3.492
Boyut 31.10 Mb
Kategori Bilmece
Geliştirici ustwo games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.ustwo.monumentvalley2
Şimdi İndir

Monument Valley 2 Nedir?

Yönlendirebileceğiniz karakteriniz ile birlikte, labirentler arasında çıkış yolunu bulma amacıyla oynanan, geometrik bir düzen üzerine kurulu mobil oyundur. Labirentler oldukça ilginç tasarımlara sahiptir.

Monument Valley 2 APK Full oyunu, “ustwo games” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. “Manument Valley” isimli oyun serisinin ikinci oyunudur.

Anne ve çocuğuna yardım ve rehberlik etmek oyunun temel amacını oluşturmaktadır. Monument Valley 2 APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonu sitemizde bulunmaktadır.

Mimari tasarımlar üzerinde karakteriniz ile hareket ederek bulmacaları çözmeye çalışabileceğiniz oyun, müzikleri ve görüntü kalitesi ile birlikte etkileyici bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Oyun içerisinde ilerledikçe bölümleri tamamlayabilir, yeni bölümlerde daha zorlu bulmacalar ile karşılaşabilirsiniz. Monument Valley 2 APK Free Download ile oyunu cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Monument Valley 2 APK ile mobil cihazınızdan etkileyici bir oyun deneyimine katılabilir, sihirli bir dünya içerisinde keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)