Monster Legends APK 16.1.2

Icon Monster Legends APK 16.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Monster Legends APK İle Canavar Ordunu Kurmaya Hazır Mısın? Monster Legends APK Kullanarak En Güçlü Canavarlara Sahip Ol! Rakiplerini Yenilgiye Uğrat!

Bilgisi Monster Legends

İsim Monster Legends
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 16.1.2
Boyut 197.09 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Socialpoint
Fiyat Bedava
Google Play Linki es.socialpoint.MonsterLegends
Şimdi İndir

Monster Legends APK Nedir?

Canavar ustası olarak kendi ordunuzu kurabileceğiniz ve diğer oyuncularla rekabete girebileceğiniz bir strateji oyunudur.

“Socialpoint” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri kullanıcılar için yayınlanmıştır. iOS ve Android cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Monster Legends APK 2022 içerisinde +900 canavar bulunmaktadır. Her canavarın birbirinden farklı özellikleri ve güçleri bulunmaktadır.

2 farklı canavarı çiftleştirerek yeni canavar yumurtaları elde edebilirsiniz. Ortaya çıkan karma güçlü canavarları yetiştirerek ordunuzu büyütebilirsiniz.

Kendi şehrinizi kurabilir ve canavarlarınızı sihirli bir dünyada geliştirebilirsiniz. Oyunda hızla ilerlemek için, Monster Legends APK para ve elmas kullanabilirsiniz.

Canavarların nadirlik oranları bulunmaktadır. Güçleri ve özellikleri nadirlik oranlarıyla doğru orantılı olarak değişmektedir. Oyunun güncel versiyonunu, Monster Legends APK Son Sürüm ile sitemizden indirebilirsiniz.

Monster Legend APK içerisinde düzenlenen etkinliklere katılabilir, bir takıma dahil olabilir ve diğer kullanıcılarla bu zevki paylaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)