Mondly Premium APK 9.1.0

Icon Mondly Premium APK 9.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Learn 33 Languages Mondly Pro Uygulaması İle Dil Öğrenmeye Hemen Başlayın! Mondly Premium Ekşi Ve Daha Birçok İnternet Platformunda Popüler Hale Gelen Dil Öğrenme Uygulamasıdır!

Bilgisi Mondly Premium

İsim Mondly Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 9.1.0
Boyut 114.25 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici ATi Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.atistudios.mondly.languages
Şimdi İndir

Mondly APK Nedir?

Japonca, İngilizce ve İtalyanca dilleri dahil 33 farklı dil içerisinde bulunduran ve hangi seviyede olursanız olun kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimleri kullanıcılara sunan bir uygulamasıdır.

Uygulaması içerisinde okuma yapabilir, yazı yazma çalışmalarına katılabilir, dinleme yaparak kendinizi geliştirebilir, hızlı ve pratik yöntemlerle yeni kelimeleri öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca mobil uygulama (AR) teknolojisini içerisinde bulundurmaktadır. Bu özellik ile birlikte, sanal eğiticiler yanınızdaymış gibi dersleri dinleyebilir ve onlarla gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirsiniz.

Mondly Pro Ücretli Mi diye soruyorsanız, uygulamanın versiyonunu kullanarak tam sürümü ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Mondly Languages Premium APK uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Mondly Premium APK uygulaması, “ATi Studios” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Uygulama içerisinde seçtiğiniz dili çalışırken 5000’in üzerinde kelime öğrenemeniz hedeflenmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)