Mon Bazou APK 3

Icon Mon Bazou APK 3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mon Bazou Oyunu İçerisinde Detaylı Olarak Simülasyon Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz! Mon Bazou İndir Ve Aracını Tamir Et, Bitki Yetiştir, Evini Oluştur!

Bilgisi Mon Bazou

İsim Mon Bazou
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 3
Boyut 11 MB
Kategori Yaşamtarzı
Geliştirici NFTPRO
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Mon Bazou Game Nedir?

Araba yarışlarına katılmak için elinizdeki hurda arabanın eski parçalarını yenilemek üzere para kazanabileceğiniz bir oyunudur. Oyun, açık dünya üzerinde geçmektedir.

Aracınızın üzerindeki paslanmış kaportayı, pas sökücü sprey kullanarak temizleyebilir, lastiklerinize hava basabilir, patates ekebilir, arabanızı çekici ile çekebilir, kriko ile yükseltebilir, egzozunuzu değiştirip monte edebilirsiniz.

Oldukça detaylı bir simülasyon terübesini sunan Mon Bazou Android cihazlar için geliştirilen bir oyunudur. Karakteriniz yorulduğunda dinlenmeli, acıktığında karnını doyurmanız gerekmektedir.

Mon Badou Türkçe dil desteği ve özellikleri ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Mon Bazou Mobile APK oyununu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Mon Bazou APK oyununda aracınızın performansını artırmak için modifiye yapabilirsiniz. Parçaları montaj yaparken vidaları sökebilir, kendi garajınızı inşa edebilir, aracınızı istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)