Modern Warships APK 0.76.0.120515549

Icon Modern Warships APK 0.76.0.120515549
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Modern Warship APK Sinirsiz para Oyunu İle Online Olarak Diğer Oyuncularla Mücadeleye Girebilirsiniz! Modern Warships Sea Battle Online APK İle Savaş Artık Kaçınılmaz!

Bilgisi Modern Warships

İsim Modern Warships
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.76.0.120515549
Boyut 1.50 Gb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Artstorm LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Shooter.ModernWarships
Şimdi İndir

Modern Savaş Gemileri Nedir?

Donanmanız ile birlikte savaş heyecanını online olarak arkadaşlarınızla doyasıya tecrübe etmeniz için geliştirilen, 5v5 strateji, savaş ve aksiyon temaları üzerine kurulmuş olan bir mobil oyundur.

Modern Warships APK içerisinde gerçekçi çizimlere dayanan +30 savaş gemisi bulunmaktadır. Kendi stratejinize göre istediğiniz bir savaş gemisini seçerek dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncular ile rekabete katılabilirsiniz.

Savaş geminizi +200 farklı mühimmat ve silah çeşitleri ile kuşatabilirsiniz. Yıkıcı füzeler, ateşli silahlar, etkili bombalar, torpidolar, ve çok daha fazlası Modern Of Warship APK içerisinde sizi beklemektedir.

Ayrıca savaş uçakları ve helikopterlerini de donanmanıza dahil edebilirsiniz. Stratejik saldırı yöntemleri geliştirerek savaşın üstünlüğünü kazanabilirsiniz. Modern Warship APK Latest Version ile güncel versiyonu oynayabilirsiniz.

Modern Warships APK oyunu 3 boyutlu grafikler ve gerçekçi animasyonlar ile birlikte “Artstorm LLC” tarafından geliştirilmiştir. Savaşın kaderini değiştirmeye hazır mısın?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)