Modern Ops APK 8.54

Icon Modern Ops APK 8.54
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Modern Ops APK Kullanarak Silahlarınızı İstediğiniz Gibi Kişiselleştirebilirsiniz! Modern Ops APK İndir Ve Online Oyun Rekabetine Katıl!

Bilgisi Modern Ops

İsim Modern Ops
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 8.54
Boyut 701.12 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Edkon Games GmbH
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.edkongames.mobs
Şimdi İndir

Modern Ops: Gun Shooting Games Nedir?

Online olarak rakipleriniz ile belirli haritalar üzerinde rekabete girebilmenize olanak tanıyan, FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunudur. “Edkon Games GmbH” isimli video oyun geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır.

Modern Ops APK oyunu içerisinde kullanıcıların nişancılık yeteneğini sergileyebileceği +30 adet silah bulunmaktadır. Savaşta kullanmak için tüm silahları deneyebilir, tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Silahlarınızın görünümlerini kişiselleştirebilirsiniz. Çevrimiçi olarak diğer oyuncular ile iletişim kurabilir, Modern Ops APK 2022 oyunu içerisindeki görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Helikopter ile bombardıman yapabileceğiniz oyunda, drone ile rakiplerinize saldırabilirsiniz. Savaşın heyecanına katılmak için, Modern Ops APK Download ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Modern Ops APK oyununda haritalar üzerinde ustalaşmanız ve rakiplerinizin saldırı yapabileceği yerleri bilmeniz, size avantaj sağlayacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)