Modern Combat 4 APK 1.2.3e

Icon Modern Combat 4 APK 1.2.3e
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Modern Combat 4 APK Menüsü İndir Ve Akıllı Cihazın İle FPS Oyununda Düşmanlarını Yok Et! Modern Combat 4 APK İle Birlikte, Tehlikeli Bir Savaşa Hazır Mısın?

Bilgisi Modern Combat 4

İsim Modern Combat 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 1.2.3e
Boyut 27 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat $6.99
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM
Şimdi İndir

Modern Combat 4: Zero Hour Nedir?

Ünlü video oyun geliştiricisi “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiş aksiyon dolu FPS (First Person Shooter) savaş oyunudur. Oyuncunun kullandığı karakterin bakış açısı ile görüşe sahip olduğu oyun türlerine “FPS Oyunları” ismi verilmektedir.

Modern Combat 4 APK 2022 oyununun içerisinde farklı oyun modları bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla online olarak çok oyunculu modu oynayabileceğiniz gibi, hikaye modunda ilerlemeniz mümkündür.

Oyun hikayesinde oyuncu, gerçekleşen nükleer bir savaş sonrasında dünyayı yok etmek isteyen güçlere karşı özel olarak yetiştirilmiş askerlerin arasında yer almaktadır.

Ayrıca Modern Combat 4 APK 2022 oyunu içerisinde, kötülerin tarafında yer almanız da mümkündür. Etkileyici görsel efektler, animasyonlar ve seslendirmeler ile gerçekçi savaş deneyimi oyunculara sunulmaktadır.

Modern Combat 4 APK Son Sürüm oyunu ile, oyunun güncel versiyonunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Modern Combat 4 APK oyununda gerçek bir asker gibi savaşa katılabilirsiniz. Savaş gemileri, jet uçaklar, helikopter ve çok daha fazlası ile, eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)