Modern Çağı Premium APK 1.0.36

Icon Modern Çağı Premium APK 1.0.36
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Modern Çağı Premium Oyununda Ülkenizi Yöneterek Stratejik Kararlar Vermeye Hazır Mısınız? Modern Çağı Premium APK İle Rakiplerinle Mücadeleye Girebilirsin!

Bilgisi Modern Çağı Premium

İsim Modern Çağı Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.0.36
Boyut 73M
Kategori Strateji
Geliştirici Oxiwyle
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.oxiwyle.modernagepremium
Şimdi İndir

Modern Çağı Premium Başkan Simülatörü APK Nedir?

Kendi devletinizin başında üst düzey bir yönetici hatta başkan olsaydınız, ülkenizi iyi bir şekilde yönetebilir miydiniz? Bir yönetici olarak zorlu ve stratejik kararlar vermeniz gereken mobil oyununda rakiplerinizle karşılaşın!

Kalkınmanızı sağlayarak ekonominizi yükseltebilir, teknolojinizi geliştirerek askeri birimlerinize destek olabilir, savaş, saldırı ve savunma gücünüzü artırarak rakip ülkelerle mücadeleye girebilirsiniz.

Modern Çağı Premium Başkan Simülatörü APK oyununda ülkenizde bulunan insanların ekonomik refah düzeyini artırmak için faaliyete geçebilirsiniz. Onlara güvenli bir yaşam alanı sunabilir, yasa ve din özgürlüğü verebilirsiniz.

Diğer ülkelerle diplomatik temasa geçebilirsiniz. Ülkenizde üretim faaliyetlerini artırarak ekonomik bir gelişme sağlayabilirsiniz. Diğer ülkelerle ticaret anlaşmaları yapabilirsiniz. özelliklerini sınırsız kullanabilirsiniz.

Casusları kullanarak diğer ülkelerdeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Mobil oyununu Modern Çağı Premium APK Oyun İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

Modern Çağı Premium APK oyunu “Oxiwyle” tarafından geliştirilen bir strateji oyunudur. Oldukça detaylı olarak tasarlanan oyun, simülasyon tabanı üzerine kurulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)