Modern Age 2 APK 1.0.61

Icon Modern Age 2 APK 1.0.61
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Age Of History 2 Modern Dünya Senaryosu İçerisinde Başkan Rolünü Üstlen, Stratejik Kararlar Ver! Modern Age 2 APK Oyunu İçerisinde Devletini Geliştir!

Bilgisi Modern Age 2

İsim Modern Age 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.61
Boyut 151.58 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Oxiwyle
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.oxiwyle.modernage2
Şimdi İndir

Modern Age 2 Premium APK Nedir?

Dünya üzerindeki devletlerden birinin başkanı olarak sınırlarınızı genişletmek ve devletinizi savunmak içib oynayabileceğiniz bir rol yapma, simülasyon oyunudur.

Modern Çağ 2 APK oyununda teknolojik çalışmalar yapabilir, diğer devletlerle savaşmayı ya da uzlaşmayı seçebilir, stratejiniz doğrultusunda sınırlarınızı genişleterek dünyadaki süper güç olabilirsiniz.

özelliklerinden faydalanarak oyun içerisinde sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Modern Age 2 Money ile savaş filonuzu kurabilir, askerlerinize yeni silahlar satın alabilir, havalimanı ve askeri bölgeler inşa edebilirsiniz.

Modern Çağ 2 Premium APK oyununu sitemizden ücretsiz olarak Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Vatandaşlarınıza hizmet ederek ülkenizi yönetebilirsiniz.

Modern Age 2 APK oyunu, “Oxiwyle” tarafından geliştirilmiştir. Başkanlık rolünü tecrübe edebileceğiniz oyun içerisinde diplomasi, kanun, üretim gibi birçok detaylı konuda kritik kararlar vermeniz gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)