Minibüs Simulator Vietnam APK 2.2.1

Icon Minibüs Simulator Vietnam APK 2.2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Minibus Simulator Vietnam APK Android Oyun Ve Birçok Sosyal Platformda Oldukça Popüler Bir Hale Geldi! Minibüs Simulator Vietnam Oyunu İle Sende Sürüş Yap!

Bilgisi Minibüs Simulator Vietnam

İsim Minibüs Simulator Vietnam
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.2.1
Boyut 53.18 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Web3o Technology
Fiyat $5.99
Google Play Linki com.web3o.minibus.simulator.vietnam
Şimdi İndir

Minibus Simulator Vietnam Nedir?

Minibüs Simulator Vietnam İndir oyunu, Ford Transit ve Toyota Hiace benzeri birçok minibüsü kullanarak trafik içerisinde şoförlük yapma deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil bir simülasyon oyunudur.

Oyun, Vietnam isimli ülkede geçmektedir. Yolcu taşıyarak ve görevlerinizi yerine getirerek oyunda para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız para, sürüşü kazasız ve trafik kurallarına uyarak tamamlamanızla doğru orantılı olarak değişmektedir.

Kazandığınız para ile yeni araç satın alabilir ya da sahip olduğunuz aracınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Minibus Simulator Vietnam 2023 APK oyununda, 3 boyutlu simülasyon tecrübesi ile eğlenceli bir deneyime katılabilirsiniz.

Android sistemli cihazlar için oyunun versiyonunu sitemizden Minibus Simulator Vietnam APK İndir ile indirebilir,  sınırsız özellikleri kullanabilirsiniz.

Minibüs Simulator Vietnam APK oyununda Vietnam’ı yakından inceleyebilirsiniz. Değişen hava şartlarının ve gerçekçi dizayn edilen şehrin içerisinde, modlu oyun tecrübesine katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)