Mini World APK 1.1.61

Icon Mini World APK 1.1.61
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mini World Block Art APK İle, Online Olarak Arkadaşlarınızla Keyifli Vakit Geçirebilirsiniz! Mini World APK Reklamsız İndir Ve Mobil Cihazından Eğlenceye Katıl!

Bilgisi Mini World

İsim Mini World
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.61
Boyut 281.76 Mb
Kategori Macera
Geliştirici SuperNice Digital Marketing Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playmini.miniworld
Şimdi İndir

Mini World Nedir?

Hayalinizde kurduğunuz dünyaları gerçek bir sanal ortamda tasarlayabileceğiniz, 3D görsellere sahip, içerisinde farklı oyun modları bulunan bir oyundur.

“SuperNice Digital Marketing Co., Ltd.” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. “Macera Oyunları” kategorisinde yer almaktadır.

Hayatta kalma modunu oynayarak, kaynaklar toplayabilir, barınak oluşturabilir, araçlar tasarlayabilirsiniz. Mini World APK kullanabilirsiniz.

Ulaşabileceğiniz bir zindan bulunmaktadır, bu zindan içerisinde güçlü canavarlara karşı arkadaşlarınızla veya yalnız mücadele edebilirsiniz. Ayrıca, Mini World APK para kullanabilirsiniz.

Oluşturma modunu oynayarak, oyun başında verilen kaynakları hayal gücünüz doğrultusunda ilginç yapılara ve tasarımlara çevirebilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından geliştirilen oyunlara katılabilirsiniz. Parkur ve savaş oyunlarında rakiplerinizle mücadele edebilir, strateji ve yapboz oyunlarında mücadeleye girebilirsiniz.

Mini World APK Nasıl İndirilir ? sorusunu merak ediyorsanız, sitemizden Android cihazınıza oyunu kolayca indirebilirsiniz.

Oyun sürekli güncellenmektedir ve aylık olarak yeni etkinlikler kullanıcılara sunulmaktadır.

Klasik oyun yapılarından sıkıldıysanız, Mini World APK ile heyecanlı bir oyun tecrübesini yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynayarak bu heyecanı arttırabilir veya yalnız oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)