Mini Football APK 2.2.5

Icon Mini Football APK 2.2.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mini Football APK İndir ve Takımını Şampiyonluklardan Şampiyonluklara Taşı! Mini Football APK Android Oyun Platformlarındaki En İyi Futbol Oyunudur!

Bilgisi Mini Football

İsim Mini Football
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.2.5
Boyut 175.24 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Miniclip.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.minifootball
Şimdi İndir

Mini Football Soccer APK Nedir?

Kendi futbol takımınızı kurup özelleştirebileceğiniz, kadrosu için gerekli transferleri yapabileceğiniz bir mobil futbol oyunudur. Muhteşem grafikleriyle beraber kategorisindeki klasikleşmiş oyunlardan çok farklıdır!

Sitemizden Mini Football APK İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz bir şekilde oyuna ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde dünyaca ünlü sahalarda top sürebilir ve yıldız oyuncuları kadronuza katabilirsiniz. Oyun içerisindeki maçlara katılarak para kazanabilirsiniz.

Mini Futbol APK Money özelliği ile büyük ekonomiye sahip olabilirsiniz. Yapacağınız transferleri, forma dizaynınızın ücretini ve yeni oyuncu eğitme gibi masraflarınızı özellik sayesinde zaman kaybetmeden karşılayabilirsiniz.

Mini Football APK Son Sürüm ile eklenen yeni formaları, özellikli topları ve oyuncuları satın alabilirsiniz. Uygulama sayesinde kilitli olan eşyaları istediğiniz gibi tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mini Football APK Android Oyun platformlarındaki en iyi futbol oyunları arasındadır. “Miniclip.com” tarafından geliştirilen oyun, tüm yaştan bireylerin eğlencesine sunulmuştur. 10 milyondan fazla indirmeye ulaşmıştır.

Takımınızı geliştirin ve yeşil sahalara çıkın! Şampiyonluk için gereken adımları emin bir şekilde atın. Şampiyonluk için hemen Mini Football APK oyununu indirin!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)