Minecraft Story Mode APK 1.37

Icon Minecraft Story Mode APK 1.37
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Minecraft Story Mode Sınırsız para İle Birlikte Eğlenceli Bir Hikayenin Kapısını Aralamaya Hazır Mısınız? Minecraft Story Mode S İle Birlikte Akıllı Cihazlara Sunuldu!

Bilgisi Minecraft Story Mode

İsim Minecraft Story Mode
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.37
Boyut 775 MB
Kategori Macera
Geliştirici Telltale Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Minecraft Story Mode Mobile Nedir?

Minecraft evreni içerisinde bulunan heyecan dolu macera içerisine ile akıllı cihazlarınızdan katılmak ister misiniz? Minecraft Story Mode PC ve oyun konsollarının ardından akıllı cihazlar için optimize edildi.

Oyundaki temel amaç, “The Order of the Stone” isimli taş parçasını bularak dünyayı kötülük ve kaostan kurtarmaya çalışmaktır. Oyun içerisindeki hikaye bölümlerini tamamlamak için kahramanımız “Jesse” ile mücadeleye katılabilirsiniz.

Minecraft Story Mode Türkçe dil desteğine sahiptir ve bölümler içerisinde seçim yaparak ilerlemeniz gerekmektedir. Heyecan, macera, aksiyon gibi öğeler üzerine kurulmuştur.

Minecraft Story Mode Türkçe Yama oyunu içerisinde video kesitlerini bolca görebilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz kararlar doğrultusunda oyunun senaryosu değişiklik göstermektedir.

Mobil oyun, “Telltale Games” ve “Mojang” işbirliği ile geliştirilmiştir. Minecraft Story Mode İndir APK ile oyununu sitemizden telefon ve tablet gibi akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Minecraft Story Mode APK oyununu akıllı cihazınızda oynayabilmek için minimum 1 GB boş hafızaya sahip olmanız ve cihazınızda çift çekirdekli işlemcinin bulunması gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)