Minecraft Dungeons APK 2.0

Icon Minecraft Dungeons APK 2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Minecraft Dungeons Mobile İle Gizemli Yaratıklarla Savaşmaya Hazır Mısınız? Minecraft Dungeons APK Oyununda Keşfedebileceğiniz Koca Bir Evren Sizi Bekliyor!

Bilgisi Minecraft Dungeons

İsim Minecraft Dungeons
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0
Boyut 165 MB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Dungeons
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Minecraft Dungeons Lego Nedir?

Minecraft oyununun zindan macerası paketi ile büyülü bir dünyaya adım atmak ister misiniz? Olağanüstü tasarımlar yapabileceğiniz oyunu içerisinde, nadir yaratıklarla savaşmaya hazır olun!

Minecraft oyununun dünyadaki kullanıcılar tarafından oldukça popüler olmasının ve satış rekorları kırmasının ardından, Mojang ve Double Eleven isimli oyun geliştiricileri zindan paketini geliştirerek kullanıcılara sundu.

Minecraft Dungeons Trailer videosunun yayınlanması ile birlikte dikkatleri üzerine toplayan oyunu, çoklu oyuncu desteğine sahiptir. Kullanıcılara sınırsız inşaat tasarımı yapma imkanı sunmaktadır.

Minecraft Dungeons 2 Kişilik Nasıl Oynanır diye soruyorsanız, mobil oyun içerisindeki menüden oyun modunu seçebilirsiniz. Minecraft Dungeons APK Son Sürüm oyununu, sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Minecraft Dungeons APK oyunu içerisinde arkadaşlarınızla birlikte keşfe çıkabilir, uçsuz bucaksız mağaralarda gizemli bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Yarasalar, canavarlar, yaratıklar ve çok daha fazlasının bulunduğu zindan macerasında, eşsiz bir tecrübeyi deneyimlemeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)