Minecraft Alpha APK 0.0.0

Icon Minecraft Alpha APK 0.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Minecraft Alpha Oyunu İçerisinde Tasarım Harikası Bir Mimari Kurmak İster Misin? T Minecraft Mobil Oyununa Arkadaşlarınız İle Birlikte Katılabilirsiniz!

Bilgisi Minecraft Alpha

İsim Minecraft Alpha
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 0.0.0
Boyut 4 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Mojang
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Minecraft Alpha 1.1.1 Nedir?

Minecraft bilgisayar ve konsol cihazlarında elde ettiği başarının ardından, yüzünü mobil oyuncularına çevirdi. Etkileyici serüven akıllı cihazlarda devam ediyor!

Oyun piyasasında dünyada en çok satan oyun ödülünü alan Minecraft Alpha Sürümü ile mobil oyuncularla buluştu! Oyuncuların akıllı cihazlarında kolayca oynayabileceği bir versiyon geliştirildi.

Çoklu oyuncuları destekleyen oyunu içerisinde istediğiniz bir yapıyı hayal gücünüz doğrultusunda inşa edebilir, gizemli yaratıklarla savaşabilir, 3 boyutlu piksel görünümlü harita üzerinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Lego şeklinde binalar inşa edebilir, kaynaklar elde ederek el aletleri üretebilirsiniz. Oyununa katılmak için sitemizden bulunan Minecraft Alpha 1.1.1 Download bağlantısını kullanabilirsiniz.

Minecraft Alpha APK oyununa arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Oyun içerisinde iletişim kurabilir, yanyana oynuyormuşçasına keyifli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)