Miga Town APK 1.68

Icon Miga Town APK 1.68
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Miga Town APK Oyunu İle Birlikte Kendi Maceranızı Yazabilirsiniz! Miga World APK Son Sürüm İle Güncel Versiyonun Yeniliklerini Keşfedebilirsiniz!

Bilgisi Miga Town

İsim Miga Town
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.68
Boyut 469.77 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miga.world
Şimdi İndir

Miga Town: My World Nedir?

Sanal bir dünya içerisinde özgürce kendi hikayenizi yazmanıza olanak tanıyan bir mobil oyundur. “XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co., Ltd.” tarafından geliştirilmiştir.

Oldukça renkli bir dünyanın içerisine girebileceğiniz oyun, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmaktadır ve 2 boyutlu olarak geliştirilmiştir.

Miga Town My World APK oyunu içerisindeki karakterinizi 1000’in üzerindeki görünüm, kıyafet, eşya ve ekipmanlar ile kişiselleştirebilirsiniz.

Partilere katılabilir, yemek yapabilir, şehir düzenini oluşturabilirsiniz. Miga Town Life World APK oyunu ile oldukça keyifli bir oyun tecrübesini deneyimleyebilirsiniz.

Dondurma dükkanından dondurma alabilir, fast food restoranına gidip hamburger yiyebilir, ev sahibi olabilirsiniz. Miga Şehrim: Dünya APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Miga World APK oyunu ile kendi sanal dünyanızı oluşturabilirsiniz. Bu sanal dünya içerisinde istediğiniz kimliği taşıyabilirsiniz. Renkli bir hikaye yazmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)