MESST APK 2.1

Icon MESST APK 2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

MESST APK İndir Ve Metal Sanayi Sendikasının Sunduğu Tüm Ayrıcalıklardan Faydalan! MESST Kart Bilgilerini Kullanarak Uygulamayı Hemen Kullanmaya Başla!

Bilgisi MESST

İsim MESST
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1
Boyut 34.21 Mb
Kategori Finans
Geliştirici MESS Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.messtapp
Şimdi İndir

MESST Uygulaması Nedir?

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın üyelerine (MESS üyelerine) sunduğu avantajları kolayca takip edebilmesi ve kullanması için sunulan bir mobil uygulamadır.

“MESS Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası” tarafından sunulan MESST Mobil Uygulaması , “Finans Uygulamaları” kategorisinde listelenmektedir.

MESST uygulaması aracılığı ile akaryakıt alımlarınız, giyim harcamalarınız, market alışverişleriniz ya da tatil programınız için üyelere sunulan avantajları öğrenebilir ve bu avantajları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerde size sunulan indirim miktarı, MESST kartınızın içerisine bakiye olarak yüklenir. Bu bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

MESST Kart Uygulaması içerisinden kampanyalara katılabilir ve indirim kodlarını kullanabilirsiniz. MESST.Org Tr uygulamasını sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Messt APK ile harcamalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Yeni avantajlardan anında haberdar olabilir, kişisel ekonominizi daha iyi bir şekilde planlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)