Merge Master APK 1.13.11 (a521)

Icon Merge Master APK 1.13.11 (a521)
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Merge Master APK Oyununu Eklentisi İle Birlikte Sitemizden Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz! Dragon Merge Master: Adventure Puzzle APK İle Büyülü Bir Dünyaya Katılın!

Bilgisi Merge Master

İsim Merge Master
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.13.11 (a521)
Boyut 338.26 Mb
Kategori Bilmece
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.zen
Şimdi İndir

Merge Master: Adventure Puzzle Nedir?

Trap Master Merge Defense APK oyununda oyuncu, “Yüksek Büyü Akademisi” öğrencisi olarak oyuna başlamaktadır. Oyuncu krallığına geri döndüğünde, her yeri harabe olarak bulmaktadır.

Oyundaki temel amaç, krallığınızı kurtarmak, eski haline getirmek ve daha da güçlendirmek için bulmacaları çözmektir. Merge Home Master APK oyunu içerisinde, birçok krallık, çeşitli ejderha türleri ve keşfedilmeyi bekleyen birçok gizem bulunmaktadır.

Büyülü bir dünyanın kapılarını aralamanıza olanak tanıyan Number Merge Master APK oyununda dev yaratıklar, oldukça güçlü büyücüler, uçan inekler ve yüksek dozda macera öğeleri oyunculara sunulmaktadır.

Merge Master APK oyunu, “My.com B.V.” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyuncular için geliştirilmiştir. Sihirli yaratıklar ile birlikte büyülü bir bulmaca macerasına hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)