Memrise Pro APK 2023.11.22.0

Icon Memrise Pro APK 2023.11.22.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Memrise Easy Language Learning Ekşi Gibi Platformlar Üzerinde Tartışma Konusu Oldu! Memrise Ücretli Mi Diye Soruyorsanız, Mobil Uygulamayı Sitemizden Bedava İndirebilirsiniz!

Bilgisi Memrise Pro

İsim Memrise Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2023.11.22.0
Boyut 27.65 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Memrise
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.memrise.android.memrisecompanion
Şimdi İndir

Memrise APK Nedir?

Dil öğrenerek kendinizi geliştirmek istiyorsanız, akıllı cihazlarınız için geliştirilen mobil dil öğrenme programını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Memrise Premium APK uygulaması, “Memrise” tarafından geliştirilmiştir. “Eğitim Uygulamaları” isimli kategoride listelenmektedir ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur.

Memrise App uygulaması içerisinde İngilizce, Rusça, Fransızca, Japonca dilleri dahil, 8 farklı dil eğitimi verilmektedir. Kullanıcıların kendilerini her seviyede geliştirmeleri için hedefler verilmektedir.

Uluslararası olarak çalışan uygulama içerisinde gerçek kişiler ile sohbet etme imkanınız bulunmaktadır. Mini oyunlar ile birlikte öğrendiğiniz bilgileri pratik yapma imkanınız bulunmaktadır.

Memrise APK uygulamasını çevrimdışı olarak kullanabilir, öğrendiğiniz kelimeleri uygulama içerisindeki ses kaydediciye söyleyerek aksanınızı geliştirebilirsiniz.

Memrise Pro APK 2022 güncel bir dil öğrenme uygulamasıdır. Premium özellikler, ücretsiz kullanım ve özellikleri için uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Memrise Pro APK platformu içerisinde +50 milyon kullanıcı bulunmaktadır. +30 binin üzerinde içerik kullanıcılara sunulmaktadır. Öğretme odaklı, etkili ve donanımlı bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)