Mech Arena APK 3.03.02

Icon Mech Arena APK 3.03.02
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Mech Arena APK Para Kullanarak Robotlarını Kişiselleştir Ve Ekipman Satın Al! Mech Arena APK İndir Ve Akıllı Cihazından Aksiyon Dolu Mücadelelere Katıl!

Bilgisi Mech Arena

İsim Mech Arena
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.03.02
Boyut 185.86 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Plarium Global Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.plarium.mechlegion
Şimdi İndir

Mech Arena: Robot Showdown Nedir?

Robot karakterleri kullanarak 2’ye karşı 2 ya da 5’e karşı 5 mücadelelere girebileceğiniz bir savaş, nişancılık oyunudur. Mech Arena APK Android ve iOS cihazlar için “Plarium Global Ltd” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir.

Oyun içerisinde arkadaşlarınızla özel maçlara katılabileceğiniz gibi, çevrimiçi olarak diğer oyuncularla birlikte de rekabete girebilirsiniz. Karşılaşmaların süresi ortalama olarak 5 dakika sürmektedir.

Farklı özellikleri bulunan robotları kullanarak favori robotunuzu seçebilir, seçtiğiniz robotunuza +30 farklı silah eklentisi yapabilir, performans ayarlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde +20 adet harita bulunmaktadır. Haritaların tasarımı birbirlerinden farklıdır. Bu sebeple her haritada rakiplerinize saldırı yapmak için farklı bir strateji kullanmanız, oyun içerisinde başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Mech Arena Robot Showdown APK Download Android ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Mech Arena APK AN1 oyununun güncel sürümünü oynayabilirsiniz.

Mech Arena APK oyununda turnuvalara katılabilir, başarı kazandıkça prestijinizi yükseltebilirsiniz. Oyunda bulunan sezgisel kontrollerle kolayca robotunuzu kontrol edebilir, heyecanlı karşılaşmalarda nişancılık yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)