MARVEL Future Fight APK 8.8.0

Icon MARVEL Future Fight APK 8.8.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Marvel Future Fight Elmas 2022 İle Oyun İçerisinde Avantaj Kazanabilirsiniz. Marvel Future Fight APK Data Download İle, Oyunun Tüm Dosyalarını İndir!

Bilgisi MARVEL Future Fight

İsim MARVEL Future Fight
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 8.8.0
Boyut 115.73 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Netmarble
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.netmarble.mherosgb
Şimdi İndir

Marvel Future Fight Nedir? 

Marvel dünyasında bulunan süper kahramanlar ve düşmanlar ile, aksiyon dolu RPG mücadelesine girebileceğiniz bir mobil oyundur.

“Netmarble” isimli video oyun geliştiricisi tarafından, 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. iOS ve Android cihazları destekleyen rol yapma oyunudur.

Oyun içerisinde, Galaksinin Koruyucuları, X-men, Örümcek Adam dahil +200 farklı Marvel karakteri bulunmaktadır. Marvel Future Fight APK Latest Version ile, oyunun güncel sürümünü oynayabilirsiniz.

Süper kahramanlar ile dünyayı yok olma tehlikesinden kurtarmak oyunun ana amacıdır. Oyun içerisinde verilen görevleri tamamlamak için mücadele edebilirsiniz.

Marvel karakterlerinden oluşan bir takım kurabilir ve karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz. Ekipmanlarınıza güçlendirmeler yaparak takım gücünüzü arttırabilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan tüm Marvel karakterlerinin özel yetenekleri bulunmaktadır. Katılacağınız görevler ile karakterlerinizi geliştirerek özel yetenekleri kullanıma açabilirsiniz.

Marvel Future Fight APK Obb dosyası ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Marvel Future Fight APK Son Sürüm ile, en son eklenen yenilikleri deneyimleyebilirsiniz.

Marvel Future Fight APK oyununda arkadaşlarınızla PvP mücadelelerine girebilirsiniz. İttifak kurabilir, katılabilir, diğer ittifaklar ile rekabete girebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)